Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Miasto będące stolicą państwa i zarazem centrum szarotkowej krainy. To tutaj zjadziemy siedzibę władz, ale także wszelkich rzemieślników, artystów czy najwieksze widowiska kulturalne czy sportowe. Jeśli nigdy tutaj nie zajrzałeś nie możesz zwać się obywatelem.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Robert Drenin »

Horace Richelieu pisze: 17 lipca 2022, 20:47 -Witaj serdecznie, tovarishu Robercie Dreninie! Zapraszam, aby wziął sobie łyk zdrowotnej herbaty od Olubayo, która wspomaga akcje remontowe w bloku, aby nasz przyszły większy apartament nie był dla ludzi zbytnim utrapieniem. I będę musiał ją kiedyś sprezentować podobny prezent!-Horace Richelieu zastanawia się nad tym problemem, podając dla towarzyszy jeden kubek herbatki
A dziękuje. - Bierze łyk Herbaty po czym dodaje - Ciekawe, czy się zjawi więcej osób, czy może tylko my jakoś wybierzemy się na tą wycieczkę? A tak w ogóle, to świetna ta Herbata. - Po czym bierze kolejny łyk, rozkoszując się smakiem wręczonej Herbaty
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Alfred Fabian Stempel
Oktoberfestmeister 1922
Posty: 264
Rejestracja: 01 marca 2022, 18:52

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Alfred Fabian »

Frau Lieselotte Augentrost
Jak Wy w ogóle sprawdzacie tę listę? Dlaczego ja się dowiaduję, że jestem na liście dopiero dzisiaj! Dajcie i mnie tej herbaty PROSZĘ!, gdzieś się trzeba w końcu rozprostować kości. Ile można nic nie robić!
Obrazek
Każdy Winkuliczyk ma te trzy cechy
Leocki kunszt, sarmacką elegencję i edelwajski splendor
~JKW Mateusz I, Król-Senior Związku Winkulijskiego
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Horace Richelieu »

Alfred Fabian pisze: 18 lipca 2022, 15:29 Frau Lieselotte Augentrost
Jak Wy w ogóle sprawdzacie tę listę? Dlaczego ja się dowiaduję, że jestem na liście dopiero dzisiaj! Dajcie i mnie tej herbaty PROSZĘ!, gdzieś się trzeba w końcu rozprostować kości. Ile można nic nie robić!
Witaj, Alfredzie!
Miło, że dołączyłeś do nas, a skoro prosisz o herbatkę, to proszę, cała taca kubków przed wyjazdem.-Horace Richelieu uśmiecha się i podaję dla Alfreda jeden kubek herbatki od Olubayo.
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Alfred Fabian Stempel
Oktoberfestmeister 1922
Posty: 264
Rejestracja: 01 marca 2022, 18:52

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Alfred Fabian »

- Jezu jaka pyszna - Alfred nie mógł powstrzymać słów zachwytu - odjeżdżamy o której i w którym kierunku? Byle nie na wschód! :lol:
Obrazek
Każdy Winkuliczyk ma te trzy cechy
Leocki kunszt, sarmacką elegencję i edelwajski splendor
~JKW Mateusz I, Król-Senior Związku Winkulijskiego
Awatar użytkownika
Bolesław Stempel
Posty: 59
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:11

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Bolesław »

Bolesław też zjawił się, nieco spóźniony, na miejscu. Wyleciał z Kirian City później niż zamierzał i był szczęśliwy, że jeszcze się nie zaczęło. Otrzepał ubranie i przywitał się z pozostałymi
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Horace Richelieu »

Bolesław domu Kirianóo pisze: 18 lipca 2022, 15:38 Bolesław też zjawił się, nieco spóźniony, na miejscu. Wyleciał z Kirian City później niż zamierzał i był szczęśliwy, że jeszcze się nie zaczęło. Otrzepał ubranie i przywitał się z pozostałymi
-Witamy waszą Imperatorską mość!-Horace Richelieu kłania się delikatnie, nadal trzymając tacę przed sobą-proszę się częstować.
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Bolesław Stempel
Posty: 59
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:11

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Bolesław »

Horace Richelieu pisze: 18 lipca 2022, 15:40
Bolesław domu Kirianóo pisze: 18 lipca 2022, 15:38 Bolesław też zjawił się, nieco spóźniony, na miejscu. Wyleciał z Kirian City później niż zamierzał i był szczęśliwy, że jeszcze się nie zaczęło. Otrzepał ubranie i przywitał się z pozostałymi
-Witamy waszą Imperatorską mość!-Horace Richelieu kłania się delikatnie, nadal trzymając tacę przed sobą-proszę się częstować.
- Dziękuję
Bierze i zaczyna pić ciepłą herbatę
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Posty: 183
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Krzysztof Windsor »

Dzieeeń dobry, jeszcze ja ! Podniósł głos Windsor wsiadając do autokaru.
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Horace Richelieu »

Krzysztof Windsor pisze: 18 lipca 2022, 15:48 Dzieeeń dobry, jeszcze ja ! Podniósł głos Windsor wsiadając do autokaru.
Horace Richelieu patrzy przestraszony na biegnącego Krzysztofa Windsora do autokaru-Arcybiskupie! Proszę uważać, chyba Aut-Na szczęście drzwi drzwi w ostatniej chwili otworzył kierowca
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Posty: 183
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Po górach i wyżynach - wycieczka krajoznawcza

Post autor: Krzysztof Windsor »

Na szczęście Krzysztof mógł bezpiecznie wsiąść. Szukał miejsca, które po chwili zajął uśmiechając się miło do wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadt Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości