Zoe Daniels

Jednostki administracji terytorialnej, na które dzieli się kraina to komitaty. Pochodzenie nazewnictwa nie jest zbytnio wyszukane, ale osobliwe. Wywodzi się z tradycji węgierskiej jaką zasiał wśród obywateli przywódca narodu-pierwszy Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 06 sierpnia 2022, 21:41
Joachim Cargalho pisze: 06 sierpnia 2022, 19:39
Femme Mystere pisze: 06 sierpnia 2022, 10:57 Czyta się jak fajny serial. Swoją drogą chyba oglądałam coś podobnego z serii Czarne Lustro. Lubię! I czekam na kontynuację!
No, czarne lustro jest świetne. Czyżby i tutaj pojawiła się jakaś mocno zakręcona puenta? :D
Mam pomysł na zakończenie, ale do tego jeszcze tak z 3/4 części. Następna w następnym tygodniu :)
Jak prawdziwy-dobry serial pojawia się raz w tygodniu! Szanuje!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Femme Mystere »

Zoe z greckiego oznacza "życie", a skoro odgadłam zagadkę :D to może dalsza część już jutro?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Sophie »

Femme Mystere pisze: 06 sierpnia 2022, 22:46 Zoe z greckiego oznacza "życie", a skoro odgadłam zagadkę :D to może dalsza część już jutro?
O to chodziło. To znaczenie będzie miało duże znaczenie w przyszłej fabule ;). Co do drugiej części. Będzie w następnym tygodniu. W niedziele nie można tak się męczyć na czytaniu :lol:
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Zoe Daniels

Post autor: Robert Drenin »

Świetny wywiad! Uwielbiam elementy Sci-Fi, więc dla mnie świetne jest (a już w ogóle kiedy są ukryte przekazy jeszcze).
Joachim Cargalho pisze: 06 sierpnia 2022, 19:39
Femme Mystere pisze: 06 sierpnia 2022, 10:57 Czyta się jak fajny serial. Swoją drogą chyba oglądałam coś podobnego z serii Czarne Lustro. Lubię! I czekam na kontynuację!
No, czarne lustro jest świetne. Czyżby i tutaj pojawiła się jakaś mocno zakręcona puenta? :D
Z tym muszę się zgodzić. Jeżeli faktycznie tak miałoby być, to z pewnością zakończenie będzie bardzo ciekawe oraz dość refleksyjne.

N̶i̶e̶ ̶n̶o̶,̶ ̶m̶u̶s̶z̶ę̶ ̶t̶o̶ ̶n̶a̶p̶i̶s̶a̶ć̶.̶ ̶N̶a̶w̶i̶ą̶z̶u̶j̶ą̶c̶ ̶d̶o̶ ̶f̶i̶l̶m̶ó̶w̶ ̶a̶k̶c̶j̶i̶,̶ ̶t̶o̶ ̶b̶r̶a̶k̶u̶j̶e̶ ̶j̶e̶s̶z̶c̶z̶e̶,̶ ̶a̶b̶y̶ ̶n̶a̶g̶l̶e̶ ̶p̶o̶j̶a̶w̶i̶l̶i̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶a̶g̶e̶n̶c̶i̶ ̶C̶z̶e̶s̶n̶o̶r̶a̶d̶u̶ ̶o̶r̶a̶z̶ ̶a̶b̶y̶ ̶w̶y̶k̶r̶a̶d̶l̶i̶ ̶p̶o̶ ̶t̶a̶j̶e̶m̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶s̶z̶y̶n̶ę̶ ̶d̶o̶ ̶j̶a̶k̶i̶e̶g̶o̶ś̶ ̶t̶a̶j̶n̶e̶g̶o̶ ̶k̶o̶m̶p̶l̶e̶k̶s̶u̶ ̶n̶a̶u̶k̶o̶w̶e̶g̶o̶.̶ ̶(̶A̶ ̶t̶a̶k̶ ̶n̶a̶ ̶p̶o̶w̶a̶ż̶n̶i̶e̶,̶ ̶t̶o̶ ̶m̶u̶s̶i̶a̶ł̶e̶m̶ ̶o̶ ̶t̶y̶m̶ ̶n̶a̶p̶i̶s̶a̶ć̶,̶ ̶z̶w̶i̶ą̶z̶k̶u̶ ̶z̶ ̶t̶y̶m̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶C̶z̶e̶s̶n̶o̶r̶a̶d̶ ̶n̶a̶w̶i̶ą̶z̶u̶j̶e̶m̶y̶ ̶d̶o̶ ̶Z̶S̶R̶R̶,̶ ̶a̶ ̶w̶i̶d̶z̶ą̶c̶ ̶n̶i̶e̶k̶t̶ó̶r̶e̶ ̶f̶i̶l̶m̶y̶,̶ ̶c̶z̶y̶ ̶s̶e̶r̶i̶a̶l̶e̶ ̶t̶a̶k̶i̶e̶ ̶j̶a̶k̶ ̶S̶t̶r̶a̶n̶g̶e̶r̶ ̶T̶h̶i̶n̶g̶s̶,̶ ̶t̶o̶ ̶a̶ż̶ ̶k̶o̶r̶c̶i̶ł̶o̶ ̶n̶a̶p̶i̶s̶a̶ć̶ ̶t̶a̶k̶.̶)̶ (Ale oczywiście to tak tylko w ramach żartu :D).
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

@Robert Drenin Akcja wywiadowcza jest nawet wskazana! XD
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Zoe Daniels

Post autor: Robert Drenin »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 sierpnia 2022, 23:33 @Robert Drenin Akcja wywiadowcza jest nawet wskazana! XD
Racja! W końcu trzeba dowiedzieć się, co się konkretnie stało.
(A co do tego, co napisałem, to kto wie, może kiedyś ktoś coś takiego napisze :)).
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Robert Drenin pisze: 07 sierpnia 2022, 11:41
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 sierpnia 2022, 23:33 @Robert Drenin Akcja wywiadowcza jest nawet wskazana! XD
Racja! W końcu trzeba dowiedzieć się, co się konkretnie stało.
(A co do tego, co napisałem, to kto wie, może kiedyś ktoś coś takiego napisze :)).
A głęboko zakorzeniony jest Wasz stopień wtajemniczenia i struktura agencyjna? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Ambasador Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Posty: 269
Rejestracja: 28 kwietnia 2022, 20:15

ODZNACZENIA

Re: Zoe Daniels

Post autor: Robert Drenin »

Heinz-Werner Grüner pisze: 07 sierpnia 2022, 20:33
Robert Drenin pisze: 07 sierpnia 2022, 11:41
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 sierpnia 2022, 23:33 @Robert Drenin Akcja wywiadowcza jest nawet wskazana! XD
Racja! W końcu trzeba dowiedzieć się, co się konkretnie stało.
(A co do tego, co napisałem, to kto wie, może kiedyś ktoś coś takiego napisze :)).
A głęboko zakorzeniony jest Wasz stopień wtajemniczenia i struktura agencyjna? :D
Hmm... z jednej strony związku z tym, że Agencje Wywiadowcze po części przynajmniej są tajne, to w teoretyce nie wypadałoby mówić. :)
Aczkolwiek dało mi to trochę do myślenia, czy nie poświęcić trochę więcej wywiadowi. Ostatnio to skupiam się w sumie na rozwoju nauki, aczkolwiek bardzo mi to radość przynosi.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Isabella Swann »

Czyli czekamy do piątku na nową część? :o Ciężko będzie jakoś wytrzymać, ale damy radę, bo ciekawi mnie ciąg dalszy
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zoe Daniels

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Robert Drenin pisze: 08 sierpnia 2022, 14:25
Heinz-Werner Grüner pisze: 07 sierpnia 2022, 20:33
Robert Drenin pisze: 07 sierpnia 2022, 11:41

Racja! W końcu trzeba dowiedzieć się, co się konkretnie stało.
(A co do tego, co napisałem, to kto wie, może kiedyś ktoś coś takiego napisze :)).
A głęboko zakorzeniony jest Wasz stopień wtajemniczenia i struktura agencyjna? :D
Hmm... z jednej strony związku z tym, że Agencje Wywiadowcze po części przynajmniej są tajne, to w teoretyce nie wypadałoby mówić. :)
Aczkolwiek dało mi to trochę do myślenia, czy nie poświęcić trochę więcej wywiadowi. Ostatnio to skupiam się w sumie na rozwoju nauki, aczkolwiek bardzo mi to radość przynosi.
Tajny wywiad jest tajny, gdy się o nim nie mówi, prawda? Dlatego my tyle o tym mówimy, bo to potrójny stopień zakamuflowania. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komitaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości