Ravenspell

Wśród wysokich Gór Południowych największym miasteczkiem jest Grünerwald. Mieszkańcy to w znacznej części żołnierze i społecznosć związana z branżą militarną. Nie znaczy to, że jest ono smutne i nudne, wręcz przeciwnie. Tętni radosnym życiem z icznymi kawiarniami i wspaniałymi, uśmiechniętymi ludźmi.
Gdy tylko trafisz do dzielnicy mieszkalnej Grindelwald od razu będziesz chciał w niej zamieszkać. Urocze małe kamienniczki, od których wprost nie da się oderwać wzroku.
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Ravenspell

Post autor: Sorcha Raven »

Sorcha postanowiła zamieszkać bliżej natury, a jednocześnie w okolicach mało zasiedlonych nowobogackimi willami i dworkami.
Sąsiedztwo gór i wiary żołnierskiej nie przeszkadza jej w nocnych wyprawach po runo leśne
Ogrodziła sobie niewielką działkę (cóż... samowola budowlana, najwyżej mnie eksmitują :twisted: ) i przystąpiła do zbierania materiałów budowlanych.
Tymczasem zrobiło się dość ciemno :o
Obrazek
Po chwili ni z tego, ni z owego zaczął kropić lekki deszcz, zatem schowała się do skleconego na poczekaniu szałasu z gałęzi.
Obrazek
Miała nadzieję, że wkrótce przejaśni się i będzie mogła zaprezentować swój album ze zdjęciami.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

Isabella Swann pisze: 24 sierpnia 2022, 08:43 A w ogóle Frau @Sorcha Raven jak się pani czuje w Edelweiss? Może można jakoś pani pomóc?[/b]
- A dziękuję, dobrze, jeśli będę miała jakiś problem lub pytanie, to nie omieszkam "zapukać" :)
W miłym towarzystwie czas szybko płynie...

Sorcha popatrzyła za okno, dzień pomalutku szykował się do snu, a tu spotkanie trwało w najlepsze, @Isabella Swann kosztowała ciasteczka, a @Leszek Ebe-Grüner przytargał butlę najlepszego wina z piwniczki oraz pyszny edelweisski ser i cała trójka nieźle biesiadowała.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Wtem z mroku wyłonił się blask stworzyciela...
Kto ośmiela budzić mnie i kąsać to co nalezy do mnie?!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

- Spokojnie, możemy się podzielić z Szanownym, tylko bez iluminacji, ostatnio jak trafiłam w Herr Leszka, to mi szyby w chacie potrzaskało :D
Tedy zapraszamy do stołu nawet dla stworzyciela coś do przepłukania gardła się znajdzie :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sorcha Raven pisze: 24 sierpnia 2022, 20:45 - Spokojnie, możemy się podzielić z Szanownym, tylko bez iluminacji, ostatnio jak trafiłam w Herr Leszka, to mi szyby w chacie potrzaskało :D
Tedy zapraszamy do stołu nawet dla stworzyciela coś do przepłukania gardła się znajdzie :)
Wtem stworzyciel urzekłszy się przyjaznym patrzeniem swojej oblubienicy, przytaknął tylko i rad, że bliżej niej zasiąść może, sobie tylko znanym sposobem istoty nadprzyrodzonej teleportował się na ławę, tuż obok lica niewiasty. Następnie uśmiechnął się jak tylko szeroko umiał, a nie umiał tego wcale zrobić z odpowiednią gracją, toteż minę miał przekomiczną, kiedy tak jął mówić:
-"Kto zawsze mówi i nigdy nie milczy, mówi wiele bzdur. Lekki język powoduje problemy i często dyskredytuje człowieka."
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Tak też Leszek z Sorchą pili wytrawne wino. Następnie przy zjedzeniu kawałku swojego ulubionego sera Leszek Special, powiedział:
Bardzo dobre wino. Ogólnie jak u ciebie z grzybobraniem? Jakby miała czas, to możemy teraz wyjść na grzyby, bo no nie tylko serem człowiek żyje. No chyba że się boisz pająków? To wtedy tymbardziej musimy wyjść byś... by przezwyciężyć twój lęk, o to mi właśnie chodziło. :twisted:
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

Obrazek
Choć Halloween dopiero 31 października, to jednak już teraz zapraszam do świętowania.

Obrazek

Zapraszam na wróżbę halloweenową z tej okazji, jest bardzo prosta, a oto na czym polega:
Ustaw 12 świec w kole.
Każda świeca symbolizuje jeden miesiąc.
Weź rozbieg i przeskocz przez nie.
Te świece, które zgasną, oznaczają miesiące, kiedy gorzej ci się będzie wiodło.


Mnie niestety w tym czasie nie będzie, ale życzę wszystkim udanej zabawy i powodzenia!

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ale jak to tak, sami mamy sobie radzić? Wiedźmo kochana, zostań z nami! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

Wszystko prawie gotowe na zimowy czas, konfitury zrobione i zioła wysuszone.
Teraz tylko kilka haftowanych dekoracji i można czekać na pierwsze śniegi.

Obrazek

Obrazek

Jeszcze tylko zbudować drewutnię na drewno opałowe, wszak jak jest zima, to musi być zimno :)
Resztę czasu przeznaczę na sprawy bieżące, które niebawem nastąpią.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Joachim Cargalho »

I Pani Czarownica sama to wszystko porąbała? To na pewno musiały być siły magiczne. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Hexenhütte- Sorcha Raven

Post autor: Sorcha Raven »

Nie no, siły ale nie magiczne miał pewien leśniczy, który akurat przechadzał się po lesie, coć faktem jest, że troszkę mu w decyzji pomogłam, ale tylko troszkę :lol:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grindelwald Mietshäuser - strefa mieszkalna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości