Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Państwowe konsorcjum budowlane założone 25 marca 1922 roku, którego zadaniem jest zarząd nad budową skomplikowanych technologicznie budynków oraz strategicznie ważnych lokacji o charakterze państwowym. EdelBau zajmuje się również przetwórstwem kamienia i wytwarzaniem asfaltu, by koordynować pracę nad budową dróg o takim włąśnie podłożu
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 12023
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 23 lutego 2024, 13:02
Gaetano Kohlmeise pisze: 23 lutego 2024, 12:16
Piotr Romanow pisze: 23 lutego 2024, 11:21 Proszę o wykonanie tablicy państwowej na budynek z napisem : „ ОСНОВНА ШКОЛА У САНЏAKU”, a poniżej w nawiasie zapis łaciński (osnowna szkola u sandżaku).

Z góry dziękuję! :)
Zarówno У, jak i U czyta się "u"? :? :)
Rzeczywiście przeoczyłem miało być tam „У”

ОСНОВНА ШКОЛА У САНЏAKУ

Tak powinno być. ;)
Na pewno to wersja ostateczna? Nie wiem czy mam jakąkolwiek czcionkę z cyrylicą.
Femme Mystere pisze: 23 lutego 2024, 11:32 @Heinz-Werner Grüner to my się wtedy już spotkamy chyba w geriatryku xD żeby toczyć wolnę z La Palmą xDDD
Nie bój żaby - damy radę, jeszcze nie będę miał osiemdziesiątki, także młodziak! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 23 lutego 2024, 13:48
Na pewno to wersja ostateczna? Nie wiem czy mam jakąkolwiek czcionkę z cyrylicą.
Tak tak, ostatecznie pozostanie "ОСНОВНА ШКОЛА У САНЏAKУ" i poniżej "(osnowna szkola u sandżaku)". Tak będzie najlepiej. Mieszam bośniacki i białoruski. Będzie ciekawiej, może niektóre rzeczy będą łatwe do zrozumienia jak będę pisał łacinką. :D
Awatar użytkownika
Gaetano Kohlmeise
Posty: 291
Rejestracja: 03 grudnia 2023, 20:26

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Gaetano Kohlmeise »

Piotr Romanow pisze: 23 lutego 2024, 13:49
Heinz-Werner Grüner pisze: 23 lutego 2024, 13:48
Na pewno to wersja ostateczna? Nie wiem czy mam jakąkolwiek czcionkę z cyrylicą.
Tak tak, ostatecznie pozostanie "ОСНОВНА ШКОЛА У САНЏAKУ" i poniżej "(osnowna szkola u sandżaku)". Tak będzie najlepiej. Mieszam bośniacki i białoruski. Będzie ciekawiej, może niektóre rzeczy będą łatwe do zrozumienia jak będę pisał łacinką. :D
A propos, mam prośbę do Szanownego. Tworzę w ramach Ademii Lingwistycznej bazę języków mikroświata, a widzę, że Szanowny tworzy ich trochę. Mam na liście oczywiście boszniacki i nandyjski. Czy jeest jeszcze jakiś, przy którym Herr "majstrował"? :)
Gaetano Kohlmeise



znany również jako
Kajetan Merkury Sikorski
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Piotr Romanow »

Gaetano Kohlmeise pisze: 23 lutego 2024, 13:54 A propos, mam prośbę do Szanownego. Tworzę w ramach Ademii Lingwistycznej bazę języków mikroświata, a widzę, że Szanowny tworzy ich trochę. Mam na liście oczywiście boszniacki i nandyjski. Czy jeest jeszcze jakiś, przy którym Herr "majstrował"? :)
Kiedyś, ale bardzo dawno temu zajmowałem się językiem batawskim. Źródeł już chyba nie ma żadnych, nie mniej miałem tam jakiś maleńki udział. Będę majstrował bo obok politologii to jest moje takie hobby. Jak na żołnierza przystało lubię być w innym miejscu jak mogę odpocząć od służby. ;)
Awatar użytkownika
Gaetano Kohlmeise
Posty: 291
Rejestracja: 03 grudnia 2023, 20:26

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Gaetano Kohlmeise »

Piotr Romanow pisze: 23 lutego 2024, 14:03
Gaetano Kohlmeise pisze: 23 lutego 2024, 13:54 A propos, mam prośbę do Szanownego. Tworzę w ramach Ademii Lingwistycznej bazę języków mikroświata, a widzę, że Szanowny tworzy ich trochę. Mam na liście oczywiście boszniacki i nandyjski. Czy jeest jeszcze jakiś, przy którym Herr "majstrował"? :)
Kiedyś, ale bardzo dawno temu zajmowałem się językiem batawskim. Źródeł już chyba nie ma żadnych, nie mniej miałem tam jakiś maleńki udział. Będę majstrował bo obok politologii to jest moje takie hobby. Jak na żołnierza przystało lubię być w innym miejscu jak mogę odpocząć od służby. ;)
Również należy to do moich zainteresowań. Niewykluczony, że będę potrzebował pomocy w prowadzeniu badań nad językami mikroświata. :)
Gaetano Kohlmeise



znany również jako
Kajetan Merkury Sikorski
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Piotr Romanow »

Gaetano Kohlmeise pisze: 23 lutego 2024, 14:06 Również należy to do moich zainteresowań. Niewykluczony, że będę potrzebował pomocy w prowadzeniu badań nad językami mikroświata. :)
Pewnie, jak będę mógł tak pomogę. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 12023
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o budowę Szkoły Powszechnej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 23 lutego 2024, 13:49
Heinz-Werner Grüner pisze: 23 lutego 2024, 13:48
Na pewno to wersja ostateczna? Nie wiem czy mam jakąkolwiek czcionkę z cyrylicą.
Tak tak, ostatecznie pozostanie "ОСНОВНА ШКОЛА У САНЏAKУ" i poniżej "(osnowna szkola u sandżaku)". Tak będzie najlepiej. Mieszam bośniacki i białoruski. Będzie ciekawiej, może niektóre rzeczy będą łatwe do zrozumienia jak będę pisał łacinką. :D
Zaraz się za to biorę ale nie obiecuje, że to dzisiaj będzie. Mnie się strasznie się nie podobają te czcionki z cyrylicą i nie wiem czy znajdę coś ładnego.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „EdelBau”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość